HiKoki CG36DBW5Z MULTI VOLT akkus fűkasza (akku és töltő nélkül)
36 V, Ø31 cm, 6.7 kg
Egységár (darab):
Cikkszám:
CG36DBW5Z
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus fűkaszákHiKoki akkus fűkaszák
Leírás
  • Hatékony és felhasználóbarát akkus fűkasza.
  • Jól kiegyensúlyozott a motor optimális elhelyezésének köszönhetően.
  • Fordulatszám-szabályozás 3 fokozatban.
  • Vágófej félautomata adagolással.
  • Szarvmarkolattal.
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Géppel szállított tartozékok:
  • védőburkolat
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Üresjárati fordulatszám: 4000 / 5500 / 6500 ford./perc
Max. vágási teljesítmény: 310 mm
Markolat típusa: szarv
Üzemidő egy feltöltéssel High / Middle / Eco: 46 / 76 / 121 perc
Gép tömege akku nélkül: 3,9 kg
Bruttó tömeg: 6,7 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.