HiKoki BSL36B18X MULTI VOLT Li-ion akkumulátor, 36V, 4.0 Ah = 18V, 8.0Ah, 2 db/csomag
Egységár (csomag):
Egy darabra vetített ár:
Cikkszám:
380207
Márka:
HiKoki
Leírás
  • A MULTI VOLT akkumulátor kétszer akkora teljesítményre képes és az új 1 kW teljesítményosztályú MULTI VOLT gépeken kívül használható az összes eddig forgalomban lévő 18 V-os csúszótalpas HiKoki géphez is.
  • A MULTI VOLT akkut úgy tervezték, hogy teljesen kompatibilis legyen a 18 V-os csúszótalpas akkukkal és automatikusan változtassa a feszültségét a két érték között, 36V 4.0Ah vagy 18V 8.0Ah (BSL36B18X) a használni kívánt gépnek megfelelően.
  • Akkutöltöttség-kijelző.
Műszaki adatok:
Feszültség és teljesítmény: 36V 4.0Ah / 18V 8.0Ah
Akkumulátor típusa: Li-ion
Tömeg: 1 kg/db
Kompatibilis gépek: minden 18V-os csúszótalpas géppel és a MULTI VOLT 36V-os gépekkel